FOTEL OBROTOWY PHANTOM CZARNO/ŻÓŁTY

HG.011 Ż

117323

Producent: Seba - metaloplastyka
Nowoczesny
Standard
Ekoskóra
Brak
Tak
Nie
Stojący
Do samodzielnego montażu

999,01 zł

dodaj do schowka


.
12 rat po 90,91 zł

Dane szczegółowe

Typ: Fotele obrotowe

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Materiał : Ekoskóra

System otwierania: Brak

Regulacja wysokości: Tak

Siedzisko: Komfort

Wypełnienie: Pianka PU

Oparcie: Mechanizm TILT

Podłokietniki: Tak

Stopki: 5 ramienny stelaż z tworzywa z kółkami

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Wiszący / stojący: Stojący

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: Seba

Opis

 

Nowoczesny i wygodny fotel obrotowy o sportowym charakterze. Gruba pianka oraz wysokie profilowane oparcie zapewnia wyjątkowy komfort nawet po wielogodzinnym użytkowaniu.

Najważniejsze cechy: Stabilna 5-ramienna podstawa, wysokiej jakości konstrukcja, regulacja wysokości siedziska, regulacja nachylenia, amortyzator gazowy, silikonowe kółka, szybki i łatwy montaż.

Wyjątkowa linia foteli NEOX RACING kierowana jest zarówno do fanów motoryzacji jak i zapalonych graczy. Bez względu na to czy w twoich żyłach płynie benzyna czy są one autostradą dla mega bitów informacji, fotele NEOX umożliwią ci najwyższy poziom pracy i przeżywania emocji.

Ergonomia foteli i ilość możliwych ustawień zapewni maksimum komfortu, a wyjątkowy design i bezprecedensowa jakość wykonania odzwierciedlająca się w dbałości wykonania nawet najdrobniejszych elementów doprowadzi do stanu euforycznego wręcz zadowolenia.

Specjalne ukształtowanie siedziska fotela i możliwość ustawienia go w wielu płaszczyznach zapewni naturalną pozycje w trakcie wielogodzinnej pracy za biurkiem lub przy komputerze.

Informacje dodatkowe:

Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych mebli.

Inne produkty z kategorii: Fotele obrotowe

Inne produkty z kategorii: Fotele biurowe