Filtruj

Cena
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Producenci
Styl
Klasa
Pojemnik

Pufy, Hokery

Trudno wyobrazić sobie przytulny i funkcjonalny salon, w którym brakowałoby wygodnego miejsca do siedzenia oraz takiego, które moglibyśmy wykorzystać do podparcia nóg. Na szczęście, jesteśmy w stanie rozwiązać ten problem, w naszej ofercie znaleźć można bowiem zarówno wygodne pufy, jak i niejeden funkcjonalny podnóżek.
Pufa jest meblem wygodnym, a ponieważ nie zajmuje wiele miejsca, sprawdza się znakomicie także w niewielkim salonie. Nie musi być przy tym rozwiązaniem klasycznym. Dziś zachwyca nas zarówno nietypową kolorystyką, jak i niebanalnymi materiałami, z których ją wykonano. Niezmiennie jest jednak na tyle wygodna, że można siedzieć na niej długie godziny popijając kawę lub oglądając telewizor i nie odczuwając ani niewygodny, ani zmęczenia. 
Równie niezawodny może okazać się podnóżek. Zwykle jest on wykorzystywany przez osoby, które mają problemy z właściwym krążeniem krwi lub żyłami, doceni go jednak każdy, kto wróci do domu z obolałymi nogami po ciężkim dniu za biurkiem. Podnóżek zapewnia wygodę, a jednocześnie jest ciekawym uzupełnieniem wystroju wnętrza.