Filtruj

Cena
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Producenci
Typy
Styl
Klasa
Wiszący / stojący

Sypialnia

Jak się urządzisz, tak się wyśpisz, czyli sypialnia doskonała.

Meble do sypialni wydają się prostym wyborem. Łóżko, nocna szafka, być może jakaś bieliźniarka… Tymczasem nasze współczesne sypialnie spełniają często więcej, niż tylko wypoczynkową funkcję i warto zadbać odpowiednio o aranżację tej intymnej i ważnej przestrzeni.

Łóżko, to podstawa

Łóżko jest najważniejszym meblem w sypialni i jego wybór zdecyduje o charakterze całego pomieszczenia. Jeśli dysponujemy większym pokojem lub pomieszczenie spełniało będzie wyłącznie funkcje sypialne możemy wybierać do woli. Jeśli jednak na sypialnię przeznaczyliśmy niewielki pokój warto by łóżko spełniało dodatkowo przynajmniej funkcje bieliźniarki, czyli miało skrzynię na pościel, dodatkowe koce czy poduszki.

Strefa ściśle prywatna

Sypialnie klasyczne to zwykle miejsce intymne, warto więc zadbać tu o meble, które będą służyły do przechowywania naszych osobistych rzeczy i garderoby – szafki, bieliźniarki, dużą szafę.

Strefa relaksu

Nocne stoliki lub szafki z dodatkowym oświetleniem do czytania są niezbędne w dobrze zaaranżowanej sypialni. Jeśli mamy więcej miejsca warto zainwestować w toaletkę z lustrem, która też może spełniać rolę biurka i sekretarzyka. Sypialnie nowoczesne to zwykle także pracownie, warto wówczas oddzielić dwie strefy parawanem, szczególnie jeśli pracujemy na komputerze.