Filtruj

Cena
Kategorie
Sprężyna bonelowa
Sprężyna kieszeniowa
Pianka BIO Standard
Pianka Kaltschaum
Pianka Komfort
Pianka poliuretanowa
Kokos
Lateks
Na stelażu

Materace

Proponujemy Państwu materace bonelowe, kieszeniowe, lateksowe, kokosowe, z pianki wysokoelastycznej, materace na ramie, a także kompleksowe wyposażenie Waszej sypialni.
Wyświetla od 1 do 38 z 38 produktów

Materace - podstawa komfortowego wypoczynku

Przygotowane przez nas materace to szeroki wybór propozycji dla osób dorosłych oraz dla dzieci, w tym także dla osób posiadających bardzo nietypowe wymagania względem materacy i mających problemy ze spokojnym przespaniem nocy.

Dostępne materace w naszej ofercie zostały podzielone na kategorie w zależności od technologii w jakiej zostały wykonane. Są to materace: bonelowe, kieszonkowe, lateksowe, na stelażu, piankowe oraz materace dla dzieci. Technika wykonania decyduje o właściwościach materaca oraz komforcie wypoczynku, chociaż odpowiednio dobrany każdego rodzaju materac może być wygodny.
Odpowiedni materac powinien być większy od osoby, która będzie na nim spała. Materac dla dorosłego powinien być przynajmniej o 20 centymetrów dłuży od wzrostu osoby, a materac dla dziecka powinien być dobierany w oparciu o wiek dziecka i pozostawiać zapas na wzrost małoletniego. Twardość materaca, cecha decydująca o jego komforcie, powinna być ustalona na poziomie, który zapewnia odpowiednie podparcie dla pleców, ale nie powoduje uczucia twardości podłoża.