MATERAC AMELKA TWARDOŚĆ H2

101810

Producent: M&K Foam Fabryka Materacy

Skompletowanie zamówienia: 14 dni roboczych

7
Nowoczesny
Standard
Tak
Nie
Do samodzielnego montażu

486,99 zł

dodaj do schowka


.
12 rat po 44,31 zł

Dane szczegółowe

Typ: Materace

Wysokość: 7

Styl: Nowoczesny

Klasa: Standard

Funkcja spania: Tak

Pianka poliuretanowa: Tak

Uniwersalny montaż L/P: Nie

Montaż: Do samodzielnego montażu

Mebel modułowy: Nie

Informacje dodatkowe: Z uwagi na ustawienia ekranu i możliwość reprodukcji zdjęć na stronie internetowej niektóre kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów oferowanych produktów. Pierwotna cena produktu dotyczy najtańszego wariantu.

Gwarancja: 2 lata

Producent: M&K Foam Fabryka Materacy

Opis

Wkład: zbudowany na ramie ze sklejki. Rama wzdłuż krawędzi materaca zapobiega zwichnięciu stopy dziecka stojącego przy krawędzi łóżka. Sklejka otoczona obustronnie przekładką AIR, która składa się z włókna PES i powlekanych włókien PCV. Zadaniem wkładki jest bardzo szybkie odparowanie wilgoci i wysoka przepuszczalność powietrza, przy zachowaniu właściwości antyalergicznych i wysokiej elastyczności.

Pokrowiec: wykonany z materiału AMICOR (76% Amicor, 33% poliamid) o właściwościach antygrzybicznych, pikowany antyalergiczną owatą 400 g/m2. Zawarte w pokrowcu włókna amicoru wykazują cechy przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zawiera mieszankę preparatów unieszkodliwiających mikroorganizmy, uniemożliwiając w ten sposób rozwój roztoczy. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Pokrowiec utrzymuje swoje własności do około 200 prań.

Wymiary: 60x120, 70x140 cm.

Wysokość: około 7 cm.

Produkty powiązane

Inne produkty z kategorii: Materace