Filtruj

Cena
Szerokość
cm cm
Wysokość
cm cm
Głębokość
cm cm
Producenci
Typy
Styl
Klasa
Wiszący / stojący

Biuro

Meble do biura i gabinetu

Coraz częściej całość lub część pracy wykonujemy zdalnie, z domu. Warto zadbać o to, by wyposażenie biura w domu było z jednej strony funkcjonalne pod kątem naszych potrzeb zawodowych, a z drugiej nie zajmowało nadmiernej przestrzeni.

Gabinet w domu

To jak urządzimy nasze domowe biuro w dużej mierze zależy od tego jak dużo przestrzeni mamy do dyspozycji. Ideałem jest oddzielne pomieszczenie, w którym możemy zaaranżować gabinet w domu. Jeśli takim dysponujemy, możemy szaleć z aranżacją zależnie od naszych estetycznych preferencji. Zwykle będzie to gabinet klasyczny, wyposażony w solidne biurko z sekretarzykiem, wygodne fotele do gabinetu i miejsce do przechowywania dokumentów. Gabinet można połączyć z biblioteką oraz w razie potrzeb w niektórych branżach wyposażyć w przestrzeń dla klientów aranżując część wypoczynkową.

Biuro domowe

Zwykle jednak domowe biuro musi się mieścić w maksymalnie niewielkiej przestrzeni. Jeśli jest jedynie kątem wydzielonym w salonie czy sypialni warto zadbać dodatkowo o oddzielenie stref, na przykład parawanem lub meblościanką tak by podczas pracy nie przeszkadzali nam domownicy i vice versa. Wybierzmy wówczas biurko, które wyposażone jest w szuflady na dokumenty oraz zadbajmy o nasz kręgosłup inwestując w wygodny biurowy fotel.